Жоро Костадинов и съотборниците му бързо заличиха добрите впечатления

0
- -

Само преди няколко дни Макаби (Хайфа) разгроми с 3:0 Макаби (Тел Авив) по пътя към 1/4-финалите в турнира за Купата на Израел, но днес отборът на българския национал Георги Костадинов се върна към посредствените си изяви в първенството. Бившият халф на Берое и Левски беше титуляр в мача срещу Макаби (Петах Тиква), завършил 1:1, а след него отборът от Хайфа остана на 10-о място в класирането.

Лидор Коен откри за гостите в 36-ата минута след центриране отдясно и точен удар с глава. Само 4 минути по-късно голмайсторът на Макаби (Хайфа) Никита Рукавиця изравни отблизо. През второто полувреме на два пъти гредата попречи на домакините да стигнат до пълен обрат.

Тимът на Фред Рутен има 21 точки от 20 мача, а начело е Апоел (Беер Шева) с 42, следван от Макаби (Тел Авив) с 41.