Камерун и Австралия не се победиха (ВИДЕО)

0
- -

Камерун и Австралия не успяха да се победят в мач от Група „В“ на турнира за Купата на конфедерациите. По този начин шансовете и на двата тима да продължат към директните елиминации в надпреварата останаха само на теория. „Лъвовете“ поведоха с 1:0 в края на първото полувреме. Австралийците изравниха от дузпа през втората част, оформяйки крайното 1:1.

Първото полувреме не бе особено приятно за наблюдаване, като преобладаваха силовите сблъсъци. В даденото едноминутно продължение Камерун откри резултата. Замбо Ангиса бе изведен сам срещу вратаря и технично копна над него за 1:0.

В началото на втората част съперниците си размениха по едно чисто положение, но до нов гол не се стигна. След час игра Нова Зеландия изравни. Капитанът на тима Марк Милиган бе точен от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение в наказателното поле срещу Гесбах. Бубакар имаше няколко възможности да даде отново аванс на Камерун, но не успя.

Снимка: Carl Recine/Reuters