Карнобат удари Верея насред Стара Загора

0
- -

Победа с 4:2 постигна „Карнобат” при визитата си на „Верея II” /Ст.Загора/, в среща от XIV кръг на Югоизточна Трета лига.

През първата част на два пъти за карнобатлии реализира Петър Колев, а след почивката Живко Димов отбеляза нови два гола.

Преди неделните мачове „Карнобат“ заема 4-то място във временното подреждане с актив от 27 т. В следващата си шампионатна среща момчетата на Георги Калоянов ще бъдат домакини на „Раковски“, в събота, 11 ноември, от 14:30 ч.

Преди това, в сряда, 8 ноември, от 13:30 ч. карнобатлии ще играят със „Загорец” /Нова Загора/, в зонален финал от турнира за Купата на Аматьорската лига, който ще се проведе в Стралджа.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]