Ивайло Петев и Омония летят! Взеха дербито на Кипър в продължението (ВИДЕО)

0
-

Българският треньор Ивайло Петев, който в средата на декември пое закъсалия кипърски гранд Омония (Никозия), не спира да трупа победа след победа.

Късно снощи, в двубой от 23-ия кръг на местната Първа дивизия, 20-кратният шампион на Острова на Афродита победи по крайно драматичен начин Анортозис в дербито на елита с 2:1.

Момчетата на Петев направиха впечатляващ обрат и в рамките на само 5 минути изковаха ценната победа срещу колоса от Фамагуста.

След нулево първо полувреме на “Антонис Пападополус” в Ларнака, Секу Сисе откри резултата в полза на Анортозис.

С два кой от кой по-красиви голове с глава на Мат Дербишър – в 85-ата минута и в даденото от главния съдия продължение, Омония стигна до поредния си невероятен успех.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]