Несебър с тежка загуба от Етър

0
- -

Несебър допусна тежка загуба при визитата си на Етър (Велико Търново). „Делфините“ инакасираха най-голямото си поражение, губейки с 0:6 от лидера във временното класиране на Втора професионална лига. Същевременно за възпитаниците на Георги Василев това бе най-голямата победа досега.

Домакините тотално надиграха Несебър. Морският тим се отчете само с един удар в гредата, дело на Пламен Тенев. Етър можеше да поведе още в 7-ата минута. Молдованов опита да изчисти центриране, но за малко да си отбележи автогол. Все пак топката се отклони в гредата. В 35-ата минута Петър Димитров центрира към Илия Карапетров, който откри резултата, а само 180 секунди по-късно Кямил удвои. Останалите 4 попадения паднаха през втората част. Две от тях бяха дело на Петър Димитров, а по едно добавиха Плахов и Николай Цветков.

Състав на Етър: Цанков, Ташев, Скерлев, Иванов, Минков, Ивайлов /73 – Плахов/, Генчев, Димитров, Кямил /79 – Цветков/, Карапетров, Плахов /55 – Тодоров/

Състав на Несебър: Андонов, Молдованов, Стоянов, Костов, Цонков /46 – Пюскюлю/, Цачев, Али, Яшар, Карадайъ /55 – Мирчев/, Тенев, Димов /64 – Дамянов/