Нефтохимик загуби и от Лудогорец, изпраща кошмарна есен

0
- -

Нефтохимик загуби и в Разград при гостуването си на дублиращия тим на Лудогорец. Бургазлии отстъпиха с 0:2 и остават с 4 точки, на последно място в класирането.

Домакините откриха резултата в 13-та минута, чрез Томас Цвятков. В началото на втората част Георги Бинев имаше шанс да изравни. Той остана сам срещу вратаря, но пропусна да отбележи. В 79-та минута, при грешка в защитата на гостите, Лудогорец удвои аванса си, чрез Преслав Петров. Малко по-късно гол на Нефтохимик бе отменен. След центриране от фаул, Виктор Янев отбеляза, но главният арбитър отсъди засада. До края на срещата гостите имаха още една възможност да намалят резултата, но Георги Бинев допусна втори пропуск.

Така отборът приключва един кошмарен есенен полусезон с актив от 4 точки и последно място в класирането на Втора лига. В следващите седмици ще стане ясна съдбата на „шейховете“.