Нефтохимик не се даде на ЦСКА при U19

0
- -

Нефтохимик и ЦСКА не излъчиха победител в срещата от XIII кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години. Мачът, който се игра днес, на стадион Долно Езерово, завърши при нулево равенство.

Срещата премина под натиска на гостите, но отборът на Нефтохимик се бори до последно и не позволи на ЦСКА да си тръгне с три точки. В 5-та минута „шейховете“ имаха възможност да поведат, чрез Христо Янков, но топката бе избита от стража на „червените“. В 22-ра минута вратарят на Нефтохимик Марио Исаков направи две последователни спасявания. Той успя да избие удар, изстрелян извън наказателното поле, а веднага след това спаси и добавка от два метра.

В следващия кръг Нефтохимик гостува на Черно море (Варна), на 19 ноември.

Състав на Нефтохимик: Марио Исаков, Асан Ахмед, Кристиян Парашкевов, Йолиян Милков, Мартин Ставрев, Руси Грузев, Иван Йорданов, Васил Ангелов, Кристиян Кръстев, Верон Кокуринков, Христо Янков

Резервен състав: Мартин Шейтанов, Златко Ненов, Илиян Николов, Матей Иванов, Антон Маргаритов, Ерик Кадиев, Ангел Георгиев

Най-малките формации от школата на „Нефтохимик“ също постихнаха добри резултати от срещите си през уикенда.

Първият отбор на Нефтохимик победи Бургас спорт със 7:0, в мач от основното първенство по Футбол 7. С два гола се разписа Теодор Стефанов, а по едно попадение отбелязаха Кристиян Петров, Адриел Велинов, Стилян Узунов, Светослав Миленов и Денис Токмак.

Вторият отбор отстъпи на Камено с 1:2.

Подготвителната група в първенството по Футбол 7 победи отбора на Поморие с 4:1.

Вторият отбор за деца, родени през 2009/10 година, победи Локомотив Карнобат с 2:1, в среща от първенството по Футбол 5, а третият отбор отстъпи на Черноморец с 3:5

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]