Резерви и юноши на ЦСКА удариха мераклия за Първа лига (ВИДЕО)

0
- -

ЦСКА победи Монтана в контролна среща. „Армейците“ се наложиха с 3:1 над обявилия за цел завръщане в Първа лига втородивизионен тим. В проверката наставникът на столичани Стамен Белчев даде шанс за изява на много от футболистите, които играят по-рядко в официалните двубои, както и на доста юноши.

В 26-ата минута Сергей Георгиев изведе Монтана напред в резултата. Той прати топката в мрежата при добавка, след като преди това удар на негов съотборник срещна напречната греда. Един от малкото неизменни титуляри на ЦСКА, играли в днешния мач, Фернандо Каранга изравни в 39-ата минута.

След час игра ЦСКА осъществи пълен обрат в резултата, след като Стефан Цонков си отбеляза автогол. Юношата на „червените“ Валентин Антов пък оформи крайното 3:1 в 65-ата минута.

Стартов състав на ЦСКА: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 10. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]