Сензационно: Последният в Германия удари кандидат за Шампионска лига (ВИДЕО)

0
- -

Страхотна сензация поднесе първият мач от днешната програма на Бундеслигата. Твърдо последният в класирането Кьолн победи с 2:1 у дома устремилия се към зона Шампионска лига Борусия Мьонхенгладбах.

В 34-ата минута Кьолн поведе. Йожич центрира от фаул, а Фредерик Сьоренсен засече за 1:0. В 69-ата минута Рафаел с прецизен изстрел изравни резултата – 1:1. Драмата настъпи в 6-ата минута на продължението на мача. Константин Рауш направи чудесен пробив и центрира към Симон Тероде, който с глава прати в делириум съотборниците си – 2:1.

Снимка: twitter.com/fckoeln

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]