Сити удари Бристол в продължението (ВИДЕО)

0
- -

Манчестър Сити победи Бристол Сити като гост в мач-реванш от полуфиналите за Купата на Лигата. Двубоят завърши 2:3, като две от попаденията паднаха след 90-ата минута. „Гражданите“, които в първия мач биха с 2:1, поведоха с 2:0. Бристол успя да стигне до 2:2 в продължението, но секунди след изравнителния гол отборът на Пеп Гуардиола вкара за крайното 2:3.

Сити поведе в 43-ата минута. Хьордур Магнусон опита да гардира топката. Бернардо Силва обаче му я отне на самата аутлиния, след което намери Льорой Сане, който бе безпощаден за 0:1.

В 50-ата минута Де Бройне намери Серхио Агуеро, чийто изстрел по диагонала не остави шансове на вратаря за 0:2.

В 54-ата минута Бристол Сити намали изоставането си след точен удар с глава на Марлон Пак.

В даденото от съдията продължение пък Аден Флинт изравни. Голът обаче не се оказа достатъчен на Бристол да стигне поне до равенство, тъй като секунди по-късно Кевин де Бройне даде победата на Сити.

Снимка: twitter.com/bcfctweets

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]