Смях! Вижте каква дузпа направи този футболист! (ВИДЕО)

0
- -

Изключително нелепо и смешно нарушение доведе до дузпа в мача между Бъруик Рейнджърс и Каудънбийт от шотландската Лига 2 (четвърта дивизия), пише sportal.bg. В 80-ата минута Джордан Гардън от тима на Каудънбийт събори противниковия футболист Майкъл МакКена в наказателното поле. Гардън направи защитно действие, каквото трудно можем да си представим, че бихме могли да видим дори в аматьорския футбол. Играчът се хвърли с главата напред главата напред в краката на МакКена, който падна на тревата, а секунди по-късно превърна в гол отсъдената дузпа. Този странен момент в края на срещата се оказа с ключово значение, тъй като домакините от Бъруик спечелиха с 1:0.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]