ЦСКА 1948 вкара 4-ри на Загорец

0
- -

ЦСКА 1948 прекърши с 4:1 Загорец от Нова Загора в контрола, играна на стадиона в Тулово.  Армейците подцениха съперника преди почивката и позволиха да им бъде вкаран гол.

Димитров от Загорец засече отлично с глава центриране от корнер и топката влетя в мрежата точно до гредата. След почивката Андон Гущеров изравни при първата атака. Той довкара топката след удар на Йоан Маринов.В 53-ата минута Стоичков отбеляза фирмен гол с глава след корнер.Силно включване направи Мартин Таушанов, който  създаде куп интересни положения за ЦСКА. Головете обаче бяха на Цаковски. Първо нападателят беше изведен в 59-ата минута от Гущеров сам срещу вратаря и не сбърка. В 73-ата минута Таушанов премина покрай половината защита на Загорец, но вместо да стреля подаде  джентълменски на Цаковски. И последният закова крайното 4:1.