ЦСКА 1948 с равен срещу Балкан

0
- -

ЦСКА 1948 и Балкан (Ботевград) завършиха наравно 1:1 в контрола, която се игра на ст. „Герман“. За възпитаниците на Валентин Илиев това бе предпоследна проверка преди началото на шампионата в Югозападната Трета лига, където в първия кръг ще се изправят срещу Беласица (Петрич).

Срещата започна с домакински натиск, като „червените“ на няколко пъти имаха чудесни възможности да открият резултата. В 39-ата минута това се случи, след като Милен Иванов се възползва от грешка в отбраната на съперника.

През второто полувреме няколко съдийски решения изнервиха футболистите на двата отбора и играта започна да става все по-груба. В 65-ата минута Денис Мартинов изравни резултата и оформи крайното 1:1.

В последната контрола преди старта на сезона в Трета лига армейците ще се изправят срещу Миньор (Перник). Мачът ще се играе в Перник, където домакините ще представят отбора си, който също ще гони промоция за Втора лига.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 66. Ивайло Сайков, 19. Денис Пидев, 6. Кирил Котев, 25. Герман Петров, 3. Давид Стоянов, 22. Милен Иванов, 25. Веселин Васев, 21. Марио Димитров, 20. Георги Младенов 9. К. Хазуров

Балкан: Емил Петров, Георги Влайчовски, Кристиян Цеков, Цветослав Ботев, Васислав Димитров, Симон Николов, Ивелин Данчев, Иван Мартинов, Ивайло Бояджиев, Ивайло Цветанов, Ивайло Златев