Черно море удари румънци в последната си контрола (СНИМКИ)

0
- -

Черно море постигна победа в последната си контрола от предсезонната подготовка. „Моряците“ се наложиха с 3:1 над румънския втородивизионен Дунарея /Кълъраш/. Срещата се проведе на стадион „Младост“ във Варна.

Черно море откри резултата в 29-та минута. Цветелин Чунчуков се измъкна от защитата на румънците, стреля по диагонал с десния крак и хубавият му плътен изстрел порази мрежата на гостите – 1:0. В 54-ата минута отново Чунчуков бе точен за 2:0, правейки добавка след удар на Георги Божилов. 120 секунди по-късно Зехиров открадна топката в центъра на терена, нахлу в наказателното поле и с десния крак оформи класическото 3:0. В 59-ата минута Георги Иванов замени почти целия състав на Черно море на терена и в игра влязоха Иван Дичевски, Стефан Станчев, Орлин Старокин, Александър Цветков, Емил Янчев, Ертан Томбак, Борислав Балджийски, Илиан Илиев, Николай Минков, Марек Кузма, а от титулярите мястото си запази единствено Мартин Костадинов. Крайното 3:1 оформи Мариан Драгхикеапи в 83-ата минута.

Стартов състав на Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 73. Ондрей Сукуп, 23. Илиас Хасани, 15. Александър Александров, 17. Мартин Костадинов, 21. Георги Илиев, 14. Георги Божилов, 22. Мариян Огнянов, 18. Атанас Зехиров, 13. Иван Коконов, 9. Цветелин Чунчуков.

Снимки: Официален сайт на Черно море