Начало Видео Юве на финал за Купата, пак би минимално (ВИДЕО)

Юве на финал за Купата, пак би минимално (ВИДЕО)

0
uventus
- -

Ювентус се класира за финал в турнира за Купата на Италия след победа с 1:0 у дома над Аталанта. В първия мач „Старата госпожа“ отново победи със същия резултат, но голмайсторите бяха различни – Гонсало Игуаин тогава и Миралем Пянич сега. Ювентус се класира на финал в турнира за четвърта поредна година, а в спора за трофея ще срещне победителя от Лацио – Милан (0:0 в първата среща).

В 64-ата минута се откри най-добрата възможност за Аталанта. Алехандро Гомес прехвърли Буфон, но топката срещна гредата. Домакините отговориха мигновено. В 67-ата минута Дъглас Коста стреля от далеч, но топката отново не пожела да влезе и срещна гредата. Единственото попадение в сряда вечер реализира Миралем Пянич от дузпа в 75-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Блез Матюди.