10 от Несебър биха ЦСКА 1948-2 пред погледа на Гонзо и кмета…

0
nesebar21
- -

Новакът Несебър стартира по перфектен начин участието си през този сезон във Втора лига. Морският тим победи с 2:1 дубъла на ЦСКА 1948 в двубой от първия кръг на новия шампионат.Преди срещата домакините бяха наградени за пръвото си място в Югоизточната Трета лига от президента на БФС Георги Иванов -Гонзо.

Валентин Сливов даде аванс на домакините в 28-ата минута, като Несебър запази аванса си до края на първата част. В 72-ата минута Ивайло Марков изравни за „червените“, но само 2 минути по-късно Виктор Янев отново даде преднина на морския тим. Несебър трябваше да играе последните 10 минути с човек по-малко, но в крайна сметка отборът се справи и постигна победа.

nesebar25 nesebar24 nesebar23 nesebar22

В следващия кръг ЦСКА 1948 II приема дубъла на Лудогорец, а Несебър гостува в Русе на Дунав.

Гонзо награди Несебър преди дебюта във Втора лига (СНИМКИ)