25 удара не стигнаха на Черно море да победи Арда (ВИДЕО)

0
- -

Черно море и Арда (Кърджали) не излъчиха победител в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. На „Тича“ съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Любопитно е, че „моряците“ отправиха цели 25 удара към вратата на гостите, но стигнаха само до едно попадение.

Домакините можеха да поведат след само 180 секунди игра. Мартин Минчев засече с глава центриране от корнер, но топката срещна напречната греда.

Арда пък откри резултата в 11-ата минута. След центриране отляво и рикошет, топката стигна в наказателното поле до Радослав Василев, който стреля, но Стефан Станчев изби току пред голлинията. При добавката си обаче нападателят на гостите не сгреши за 0:1.

В 27-ата минута „моряците“ можеха да изравнят. Родриго стреля директно от фаул, но топката за втори път срещна горната греда.

В 51-ата минута Черно море все пак възстанови равенството. Родриго центрира в наказателното поле, където Мартин Минчев засече неспасяемо с глава за 1:1.

Малко по-късно варненци можеха да стигнат и до пълен обрат. Исмаил Иса стреля от близо с глава, но Караджов изби пред голлинията.

До края на мача „моряците“ продължиха да имат тотално превъзходство и да обстрелват вратата на Караджов, но до нов гол така и не стигнаха.