Долно Езерово взе мача с Адзуро (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
mini adzuro dolno ezerovo 4
- -

Тимът на Долно Езерово победи Адзуро с 6:3 и продължи с доброто си представяне в Премиър лигата по минифутбол в Бургас.

Мачът на практика бе решен още в началото. Долно Езерово поведе бързо след голове на Шавов в 7-та и на Ганчев в 9-та минута. Дуцов вкара трети гол в 17-та минута на срещата, а Костов направи 4:0. Шавов се разписа отново две минути преди края на полувремето. Така Долно Езерово поведе с 5:0 още до почивката.

Адзуро се събуди през второто полувреме и натисна гостите. С голове на Радев и Радичев резултатът бе намален до 4:2. Последва обаче нов гол на Ганчев за Долно Езерово. До края на срещата Адзуро опита и натисна съперника си. Тимът обаче стигна само до един гол, който бе дело на Радичев в 38-та минута на срещата.