„Сините“ се надъхват с исторически гол (ВИДЕО)

0
levski slaviq 241
- -

Днес се навършват 25 години от една от паметните победи на Левски в евротурнирите. На 29 септември 1993 година сините победиха на националния стадион с 2:1 Глазгоу Рейнджърс и след 2:3 в първия мач отстраниха именития си съперник на 1/16-финалите за Шампионската лига.

На „Васил Левски“ сините откриха резултата чрез Наско Сираков в 36-ата минута, но Дюрант изравни в заключителните секунди на първото полувреме. През втората част двубоят вървеше 1:1, когато мигове преди неговия край със страхотна тупалка от над 25 метра Николай Тодоров-Кайзера вкара топката в десния ъгъл – 2:1 и страхотна радост.

Попадението беше публикувано от доста фенове на сините. Те се надяват, че днес Левски отново ще спечели, независимо кой ще се превърне в герой.