Бивш ас на ЦСКА няма спирка в Украйна – пак вкара два(ВИДЕО)

0
- -

Бившата звезда на ЦСКА Жуниор Мораеш се разписа на два пъти за Шахтьор, но неговият тим допусна частичен обрат и гостуването му на Лион завърши 2:2. Двубоят бе от група F на Шампионската лига. След равенството французите са водачи с четири точки, а за украинците това бе второ поредно равенство.

Шахтьор доминираше в голяма част от срещата, която се играе пред празни трибуни поради наказанието на Лион за проблеми с феновете през миналия сезон в Лига Европа. Мораеш откри резултата малко преди почивката и удвои аванса на гостите в началото на втората част. В 63-ата минута на терена се появи Мемфис Депай. Бившият играч на Манчестър Юнайтед вдъхнови домакините и те успяха да стигнат до равенството с голове на Дембеле и Дюбоа.