Ради Кирилов и Вис Пезаро с важна победа в Италия(ВИДЕО)

0
- -

Бившият национал Радослав Кирилов записа 20 минути при важната победа на своя Вис Пезаро над Судтирол с 1:0 като гост в среща от на Лега про- третото ниво на италианския футбол. През лятото роденият в Симитли нападател си тръгна от Пирин Благоевград и се завърна в Италия. Той е юноша на Римини , но дълги години бе собственост на елитния Киево.

При резултат 0:0 в 70-тата минута наставникът на гостите пусна в игра Диоп и Ради Кирилов, и именно Диоп във втората минута на добавеното време донесе победата на своя отбор. А точно преди попадението отбборът на българина остана и с човек по-малко след като Дженари получи втори жълт картон.

В класирането Вис Пезаро е на 6-та позиция с 19 точки, а лидер е Фермана с 23. В следващия кръг на 25-ти ноември Ради Кирилов и компания приемат у дома именно Фермана.