Ботев Вр не прости на Верея, писа 6-ца на боксовата круша на Първа лига

0
zara live4357
- -

Ботев (Враца) записа безпроблемна победа над Верев (Стара Загора) с 6:1 и завърши мачовете на двата тима в група „А“ на Първа лига. Попаденията в мрежата на Кристиян Кацарев заваляха рано-рано, което накара стража да говори сам на себе си по едно време. Мирослав Будинов откри резултата с изстрел с глава в седмата минута. В 20-ата минута Валери Домовчийски направи 2:0 с пета. В 32-ата минута Милан Вушорович се разписа за 3:0 с диагонален удар. В 35-ата минута Будинов засече пас отдясно за 4:0. В 71-ата минута резервата Антон Огнянов опъна мрежата – 5:0. Шестият гол падна в 79-ата минута след технично изпълнение на Симеон Мечев. В 88-ата минута Станислав Маламов фиксира крайния резултат от дузпа. Малко преди края стражът на домакините бе заменен под аплодисментите на зрителите, а в 88-ата минута Верея получи право да изпълни 11-метров наказателен удар. Станислав Маламов не сгреши от бялата точка, стреляйки ниско до гредата – 1:6.