Карнобат изпусна победата в последната минута

0
- -

Карнобат и Миньор (Раднево) не се победиха на старта на новото първенство в Югоизточна Трета лига. Двата тима си разделиха по точка за крайното 1:1, като домакините могат само да съжаляват, че пропуснаха да „прегърнат“ победата. Причината – гол в последната минута, дошъл след рикошет. Автор на попадението бе Димитър Видев, който бе най-съобразителен във вратарското поле на Карнобат.

Преди това, в 52-ра минута завърналият се при карнобатлии нападател Петър Колев бе открил резултата, след като с индивидуален рейд се измъкна от противниковата защита, после реализира гол във вратата на Михайлов.Колев и Садула имаха възможност да изпратят още поне веднъж топката във вратата на Миньор, но късметът им изневери. За гостите, освен голмайстора Видев, с пропуски се отчетоха Рабажийски и Костов.

Двата отбора представиха повече от добра футболна продукция, в която домакините показаха ново и подобрено лице, вдъхващо оптимизъм за по-добро представяне в шампионата, спрямо предходния сезон.Повторен дебютен официален мач с фланелката на Карнобат направиха завърналите се в отбора Петър Колев и Хюсеин Садула. Антон Атанасов и Димитър Дончев също регистрираха първи мач за първенство с червено-черна спортна екипировка.

В следващата си шампионатна среща Карнобат ще гостува на 11-ти август на Родопа (Смолян), а ден по-рано Миньор ще приеме в Раднево Сокол (Марково).

КАРНОБАТ: Даниел Желев, Трендафил Момчилов, Пламен Димитров, Димитър Дончев, Ясен Тузаков, Стоян Калев, Стойко Колев (82 – Милен Стоянов), Хюсеин Садула, Антон Атанасов (67 – Димитър Петров), Георги Калоянов, Петър Колев

МИНЬОР: Михаил Михайлов, Веселин Пенев, Надим Ангелов, Станислав Белчев, Васил Ботев, Емануел Личев (60 – Кирил Личев), Никола Гавов, Руси Чернаков, (71 – Валентин Иванов), Стефан Рабаджийски, Ангел Костов (78 – Александър Енев), Димитър Видев