Галин Иванов и капитанът на Нефтохимик 2010 Мартин Пенев подаряват фланелки на дербито с Пирин тази вечер

0
- -

Тази вечер, четвъртък, от 18:30 часа в зала „Младост“ започва първият плейоф от четвъртфиналите в Суперлигата по волейбол при мъжете.

Един срещу друг на полето ще застанат отборите на „Нефтохимик 2010“ и „Пирин“-Разлог.

Между втория и третия гейм от дербито ще се разиграе томбола с билетите за вход, които са на цена от 2 лева.

Вече е ясно, че двама щастливци ще си тръгнат с фланелки на футболиста от „Нефтохимик“ Галин Иванов и на капитана на волейболистите Мартин Пенев.

Други двама зрители ще получат клубно шалче на волейболния „Нефтохимик 2010“ и романа „Единственият начин“, с автор старши треньора на едноименния бургаски футболен тим Христо Янев и негов автограф.

Сред зрителите в зала „Младост“, които ще подкрепят нашите волейболисти, ще бъдат футболистите, треньорите и шефовете на „Нефтохимик“, както и деца и юноши от школата на клуба.

Мачът реванш между „Нефтохимик 2010“ и „Пирин“ е на 19 март/неделя/ от 18:00 часа в Разлог.

При равенство в победите, третият решителен двубой ще се играе отново в зала „Младост“ на 22 март/сряда/.

Отборът полуфиналист ще има за съперник победителя от двойката ЦСКА – „Тетевен Волей“, които завършиха съответно първи и осми в редовния сезон от Суперлигата.