Нова издънка за Манчестър Юнайтед

0
- -

Манчестър Юнайтед не успя да запише победа в трети пореден мач от Висшата лига, след като завърши на равно 1:1 като гост на Саутхемптън в първа среща от четвъртия кръг.

„Червените дяволи“ играха с човек повече от 73-тата минута след втория жълт картон на Кевин Дансо от домакините, но въпреки численото си предимство създадоха едва няколко по-опасни положения.

Даниел Джеймс откри резултата в срещата в 10-ата минута с третия си гол за сезона след чудесен диагонален удар, но в началото на второто полувреме Саутхямптън упражни сериозен натиск пред вратата на Давид де Хеа и Яник Вестергор с глава изравни в 58-мата минута.

До края на мача чистите голови ситуации пред двете врати липсваха и логично нов гол не падна.