Петима юноши в групата на Монтана за гостуването на Литекс

0
- -

Петима таланти от формацията, която играе в елитната „А“ група U19, бяха включени в групата на Монтана за предстоящото гостуване на Литекс от 1/16 финалите на турнира за Купата на България. Мачът е в сряда от 19 часа на градския стадион в Ловеч. Сред 18-те попаднаха капитанът на старшата Никола Петров, Деян Детелинов, Стефан Каменов, Георги Замфиров и Румен Георгиев. Старши треньорът на монтанци Владимир Иванов-Фугата реши да даде почивка на 10-те титуляри, които играха при загубата с 0:1 от Спартак (Варна) в Балчик. Изключение прави единствено вратарят Васил Симеонов, който обаче ще остане на скамейката за сметка на Марин Орлинов. Защитникът Стефан Цонков и таранът Мирослав Антонов-Чилика също се очаква да започнат от първата минута на мача на градския стадион в Ловеч. За града на люляците футболистите на Монтана заминават в сряда по обяд.