Локо ГО не се спира- 4-та поредна победа

0
- -

Отборът на Локомотив Горна Оряховица постигна четвърта поредна победа във Втора лига, след като в мач от 15-ия кръг на надпреварата надигра с 3:2 Струмска слава. След като преди седмица железничарите вкараха 5 гола на Пирин в Благоевград,сега отново вкараха 3 попадения. Гостите от Радомир показаха характер, на два пъти изравняваха, но малко не им достигна да си тръгнат с точка от този мач.

Всичко по-интересно в срещата се случи през втората част. Димитър Юруков откри за домакините, но Хуан Калдерон изравни. В 75-ата минута Кaлоян Стефанов отново даде преднина на домакините. Десетина минути преди края Любомир Танев отново изравни, но само 60 секунди по-късно Михаил Минков вкара трети гол за домакините и това се оказа победното попадение.

В класирането Локомотив вече е на четвърта позиция с 25 точки и вече мечтае за участие в плейофите за влизане в елита. Струмска слава от своя страна е 13-и с 13 точки.