Хебър с първа победа в Турция(ВИДЕО)

0
- -

Първи успех в контролите от подготовката си в Анталия записа футболният тим, който по-рано днес се наложи с 2:1 над втородивизионния руски Енисей (Красноярск). Двата отбора се срещнаха в Белек, като контролата се игра при отлично за футбол време и перфектен терен.

След нулево първо полувреме първи резултата откриха хебърци. В 57-та минута Тодор Чаворски разпечата мрежата на руснаците с гол от пряк свободен удар. Само 3 минути по-късно Харитонов наказа колективна грешка в отбраната на хебърци за 1:1. 15 минути преди края на контролата руският тим стигна до изпълнение на дузпа, но младият вратар на Хебър Диян Димов запази хладнокръвие и спаси удара от бялата точка.

До победното 2:1 за пазарджиклии се стигна в 83-та минута, когато новото попълнение Димитър Законов фиксира крайният резултат от мача.