Ботев удари Царско село в контрола

0
- -

Ботев Пловдив победи с 4:1 Царско село в контролна среща играна днес на базата на канарчетата в Коматево. Жълто-черните стартираха ударно мача и още в 5-тата минута каращият проби молдовски нападател Юрко реализира за 1:0. 2 минути по-късно Александър Тонев след самостоятелен пробив направи резултата 2:0. Юрко направи пропуска на мача, след като сам срещу вратаря не успя да реализира за 3:0, а гостите от своя страна удариха греда. Георги Минчев намали на 2:1 след страхотен пряксвободен удар, като двата отбора се оттеглиха при този резултата на почивката.

През второто полувреме Александър Тонев реализира втория си гол за 3:1, а в самият край на срещата новото попълнение на канарчетата Андерсон вкара първия си гол за пловдивчани за крайното 4:1.
В игра днес като титуляр започна и Иван Бандаловски, който подписа преди няколко дни с Ботев Пловдив. Той остана на терена 45 минути, като си партнираше в центъра на отбраната с Кристиян Димитров.