България изпусна Гърция при юношите(СНИМКИ)

0
- -

Юношеските национални отбори на България и Гърция до 17 години / родени през 2003/ завършиха наравно 1:1  в контролна среща играна в Благоевград. Това бе втората проверка между двата отбора, след като във вторник нашите паднаха с 0:1 в Симитли.
Лъвчетата на Ангел Стойков обаче днес надиграха своя съперник и изпуснаха своя съперник. Бисер Бонев откри в средата на първото полувреме резултата със страхотен удар от разстояние. Топката се отби от гредата, рикошире в гърба на вратаря и спря в мрежата. Добри положения за нашите пропуснаха и Симеон Александров и Стефан Статев. В началото на второто полувреме, обаче вратарят ни Иван Андонов си вкара нелеп автогол при едно остро центриране по земята.
Сред зрителите на стадиона в Благоевград бяха щефовете на ДЮШ на Левски и ЦСКА-София Йончо Арсов и Пауло Кардосо, бившият наставник на юношите ни в тази възраст Любо Божанков, директорът на Септември Кристиян Добрев и още куп футболни хора.