Карнобат вкара два,удари и две греди за победа у дома

0
- -

ОФК „Карнобат“ зарадва своите фенове с успех над „Родопа“ /Смолян/, в мач от 2-ри кръг на Югоизточна Трета лига. Победата е с краен резултат 2:0, а домакините удариха и две греди.

Играещият наставник Георги Калоянов вкара красив гол в 34-та минута от около 15 метра дистанция, когато с добре премерен удар успя да прехвърли отбраната и вратаря на гостите и хвърли в екстаз червено-черната агитка.

Резервата Даниел Стаматов реши мача с гол в 80-та минута, само 180 секунди след появата си на терена, когато с глава засече центриране на Ясен Тузаков и заслужено получи мощни овации от трибуните.

Петър Колев и Димитър Петров също пропуснаха да запишат имената си сред голмайсторите, след като техни удари срещнаха гредите на вратата на „Родопа“, съответно в 76-та и 85-та минута.
Неприятна травма получи капитанът на карнобатлии Пламен Димитров, който бе заменен принудително в 45-та минута.

Както е известно, съотборникът му Даниел Желев също бе заменен по спешност преди седмица срещу „Левски“ /Карлово/.