Красавица вкара 4 при разгромна победа на Пирин Лейдис(ВИДЕО)

0
- -

Пирин Лейдис записа четвърта поредна победа в първенството при жените. На стадион „Христо Ботев“ в Благоевград, възпитаничките на Стийв Хамилтън бяха повече от убедителни и разгромиха с 10:1 Янтра (Габрово).
След 5:0 при гостуването на Левски в Чепинци преди седмица, сега пиринки дублираха попаденията във вратата на своите съпернички. Тоталният натиск на благоевградчанки даде резултат още преди почивката, в която взеха аванс от пет гола.

Още в първата минута Полина Ръсина даде летящ старта на домакините. Двайсет минути по-късно влязлата от резервната скамейка Антонина Шопска покачи на 2:0, а с единствената си сериозна атака в мача габровки върнаха един гол в 26-та минута, чрез Преслава Иванова.

До края на полувемето Пирин реализира нови четири попадения. В 28- та минута Антониа Шопска покачи на 3:1, а две минути по- късно Полина Ръсина направи 4:1. До почивката Здравка Парапунова с кинжален удар направи 5:1, а Полина Ръсина оформи своя хеттрик.

През втората част се игра само пред едната врата, тази на Янтра. Полина Ръсина вкара четвъртия си гол, след като Антонина Шопска оформи хетрика си, а до края се разписаха Здравка Парапунова и Лилия Бирова.

С тази победа Пирин Лейдис е на 4-място в класирането с равен брой точки с третия Етър, който има по-добра голова разлика.

В следващия кръг Пирин Лейдис гостува на НСА.