Оборище с нова победа у дома

0
- -

Оборище Панагюрище надхитри у дома гостуващия Балкан(Ботевград) и го победи с 1:0 в мач от 10-тия кръг на Югозападната трета лига, игран на стадион „Орчо войвода“.

Единствения гол в мача падна в 54-та минута, когато след центриране от корнер Мариян Ловков вкара с глава за 1:0. Неумението на футболистите на Балкан да вкарват голове доведе тима от Ботевград до четвъртото поредно поражение в първенството на Югозападната трета лига.

В преобладаващата част от времето балканци бяха в половината на домакините, но така и не можаха да вкарат поне веднъж от многобройните изгодни положения. Пропуски направиха мнозина – Ясен Георгиев не можа да отбележи сам срещу вратаря, Петър Василев стори същото, с гола се разминаха и Ангел Ангелов и Йоан Маринов.