Ротациите на вратата на Лудогорец продължават! Баджи и Каули пак титуляри

0
Снимка: ludogorets.com
- -

Ротацията на вратата на Лудогорец ще продължи и при днешното гостуване на Арда. След като Владислав Стоянов опази суха мрежата си при победата с 1:0 над Черно море, се очаква днес под рамката да застане Пламен Илиев, пише „Мач Телеграф“. Националът бе резерва във въпросния мач, след като преди това спаси дузпа и няколко отлични положения при загубата с 1:3 от ЛАСК Линц.

Чудо с БГ национал в Разград

Жордан Икоко навярно ще пропусне и този мач, което значи, че на двата бека ще излязат Сисиньо и Антон Недялков. След като получи почивка при победата с 1:0 над Черно море, титуляр би трябвало да бъде и Стефан Баджи. Сенегалецът играеше почти без смяна и заради това треньорът Станислав Генчев реши да го запази за тежкото гостуване в Кърджали. Същото бе и положението с Каули Оливейра, който все пак записа 30 минути като смяна срещу „моряците“.