Иван Колев: Едни опитват да играят футбол, други – с театрални изпълнения…

0
- -

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Иван Колев – сподели мнението си за равенството с Локомотив (ГО).

„Първото полувреме, докато имаха сили футболистите на противника, успяваха да се съпротивляват и да ни се противопоставят. Докато второто тотално доминирахме. Трябва да видим колко време се игра второто полувреме. Всеки отбор си има начин да постигне дадена цел – едни опитват да играят футбол, други – с театрални изпълнения се опитват да печелят време. Всеки отбор върви по своя път.

Не ни стигна точният завършващ удар. Имахме няколко отлични положения. Изневери ни точността. Системно работим за завършващ пас и завършващ удар. Очевидно обаче още не сме достигнали това, което ни трябва.

Притеснява ме, че не вкарахме гол и не оползотворихме огромното си преимущество. Второто полувреме имаше един отбор на терена и трябваше да спечелим с 3-4 гола, но не се получи, въпреки положенията“, коментира Колев.