СЕНЗАЦИОННО: 9 от Нефтохимик обърнаха Пирин!

0
- -

Четири от петте планирани мача от Втора лига днес вече приключиха. Най-интересната среща определено се изигра в Бургас, където местният Нефтохимик надви с 2:1 Пирин (Благоевград). „Шейховете“ завършиха мача с девет души, но това не им попречи да направят пълен обрат в срещата. Червени картони получиха Кирил Христов в 57-та и капитанът Николай Костов в 75-тата минута.

Гостите от Пирин поведоха още в 4-та минута, когато точен беше Гущеляни. Пет минути след почивката обаче домакините изравниха резултата чрез Брахими след много добър изстрел. Mалко след час игра отново той бе героят за бургазлии с втори гол, който се оказа и победен.

Така Нефтохимик успя да остави Локомотив (София) на върха във Втора лига с равни точкови показатели с Пирин, но по-добра голова разлика.