Атанас Илиев: Не мисля, че някой е подвел някого! Нещата започват да се получават

0
Снимка: БФС
- -

Националът на България – Атанас Илиев – сподели мнението си за загубата с 0:4 от Швейцария.

„Първото полувреме се представихме много добре в дефанзивен план. Второто започна много зле за нас – за 15 минути ни вкараха 2 гола. Знаехме, че тези минути са им силни. За наш лош късмет се получиха грешки, след които ни наказаха. Оттам им стана вече по-лесно.

Имахме само една ситуация – мой удар от далечно разстояние. Много ни натиснаха в нашата половина и разчитахме на изритани топки към мен, но не се получи.

Не мисля, че някой е подвел някого. Ние сме много добър колектив, направихме много добри мачове. Понякога има лоши вечери и тази бе една от тях.

Нещата започват да се получават. Имахме спадове през годината, имахме и много добри моменти. Надявам се следващата година нещата да са още по-добре“, коментира Илиев.