Резерва на Левски – титуляр за Кипър при тежка загуба! „Отличи“ се с подарък за съперника

0
- -

Защитникът на Левски – Христос Шелис – започна като титуляр за младежкия национален отбор на Кипър при тежката загуба като гост от Португалия с 0:6. Централният бранител беше заменен в 68-ата минута при резултат 5:0 в полза на „мореплавателите”, след като беше колеблив в изявите си.

Шелис сбърка още в 6-ата минута, когато подари топката на Гонсало Рамос и той откри резултата. В 21-ата минута Инасио удвои. Малко по-късно домакините изпуснаха дузпа чрез Фабио Силва.

През второто полувреме в рамките на 10 минути Португалия вкара още три гола. Първият бе дело на Фабио Виейра, а след това на два пъти точен бе Рамос. В 71-ата минута Енрике Араужо оформи крайното 6:0.

След този мач Португалия е лидер с 15 точки, докато Кипър има 7 точки.