Станислав Костов е носил реми на Пирин (Бл) в Разград

0
Снимка: chernomorepfc.bg
- -

Нападателят Станислав Костов донесе последното равенство на пиринци в Разград с изравнителен гол 3 минути преди края за 1:1 на 27 август 2017 година. И другата точка, която благоевградчани спечелиха срещу шампионите, бе на техен терен – 0:0 на 7 ноември 2015 г. И в двата мача участие взе бранителят Стилиян Николов.

Двубоят през 2015-а бе повторен дебют на Георги Дерменджиев начело на разградчани, припомня „Тема спорт“. В предишния кръг Лудогорец бе загубил с 0:2 от Локомотив Пловдив на „Лаута“ и това коства поста на Едуард Ераносян. Начело на благоевградчани пък бе Наджи Шенсой.

В срещата през 2017-а Козмин Моци, който сега е директор в клуба, изпусна дузпа за шампионите при 0:0 в края на първата част. Тогава Пирин бе воден от Милен Радуканов, а орлите -от Димитър Димитров-Херо.