Вратар донесе точка на Павликени в Мездра с гол в 94-ата минута

0
- -

1:1 завършиха в Мездра местният Локомотив и едноименният тим на Павликени в среща от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Над всички на терена беше вратарят на гостите Венцислав Димитров. Той реализира изравнителния гол в последните секунди на двубоя, а в хода му предотврати няколко попадения в своята мрежа.

В 22-ата минута Мартин Ширтев стреля опасно, но Васил Вълчев спаси. Секунди преди почивката домакините имаха претенции за дузпа срещу Николай Ганчев, но реферът не отсъди такава.

„Железничарите“ започнаха по-добре второто полувреме. В 53-ата минута Гроздан Илиев центрира топката от корнер и Пламен Венелинов откри резултата с глава.

Доиграваше се 4-ата минута на даденото от рефера продължение, когато той отсъди фал. След последвалото центриране притеклият се на помощ Венцислав Димитров насочи топката с глава над колегата си от Локомотив – 1:1.