Спартак (Вн) удари дубъла на ЦСКА 1948 в последната минута и оглави Втора лига

0
- -

Спартак (Варна) оглави класирането във Втора лига. „Соколите“ записаха драматична победа над дубъла на ЦСКА 1948 с 3:2, като голът на успеха падна в 90-ата минута. Така морският тима свали Хебър от първото място в подреждането.

По програма двубоят на терена на комплекс „Царско село“ трябваше да се играе вчера, но заради лошите метеорологични условия в София мачът бе отложен с 24 часа.

Спартак поведе в 20-ата минута. Виктор Митев излезе сам срещу вратаря и без проблеми го преодоля за 0:1.

180 секунди преди края на първото полувреме ЦСКА 1948 изравни. Валентин Йосков засече с глава центриране отляво за 1:1.

В 68-ата минута Спартак възстанови аванса си. Митев центрира от корнер, а Иван Колев засече за 1:2.

В 82-ата минута ЦСКА 1948 отново изравни. Точен за 2:2 бе Стоян Стоичков.

„Соколите“ все пак стигнаха до победата в 90-ата минута. Вратарят на ЦСКА 1948 отрази удар на футболист на гостите, но при добавката Андреев бе точен за крайното 2:3.