Десподов: Видяхме къде ще играят другите отбори на световното

0
Снимка: facebook.com/BulgarianNationalTeam
- -

Националът на България – Кирил Десподов – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Катар в контролна среща.

„Няма как да съм доволен, след като сме загубили, без значение, че съм отбелязал гол.

Започнахме доста плахо. Още първата секунда техен футболист излиза сам срещу вратаря. Малко неконцентрирано. След 10-ата минута стояхме малко по-добре на терена. Не можахме да създадем повече от 1-2 положения първото полувреме. Второто играхме по-добре. Малшанс.

Не започваме плахо от страх или нещо подобно. Просто според мен е липса на опит и концентрация. Станало е, няма какво да съжаляваме. Добър мач. Видяхме къде ще играят другите отбори на световното.

Надявам се да играем по-добре срещу Хърватска, защото те са тройно по-добри от Катар, така че трябва да сме много концентрирани от първата до последната минута. Там нямаме право на грешки“, коментира Десподов.