Крумовград помля Асеновец

0
- -

ФК Крумовград постигна лесна победа със 6:1 над коравия тим на Асеновец в среща от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига. По този начин отборът задържа лидерската си позиция и има в актива си 63 спечелени точки.

С този успех тимът се възползва от грешката на Саяна срещу Черноморец и води с 3 точки пред тима от Хасково.

Първото полувреме започна много интензивно в полза на домакините и те откриха резултата още в 14-ата минута чрез ветерана Миро Будинов.

Две минути след това Аурел Мусай удвои преднината на домакините и по този начин „уби“ каквато и да е интрига в мача.

Джунейт Яшар лесно направи преднината класическа в 18-ата минута, а до почивката повече голове не паднаха и резултатът се запази.

Силите на гостите стигнаха за почетен гол през второто полувреме, но Яшар с втория си гол в мача довърши клетите гости в 57-ата минута.

Ветеранът Яшар оформи своя хеттрик в 72-ата минута, а в 86-ата минута Валентин Овчаров оформи крайния резултат с първото си попадение за тима.