В Ботев (Пд) не искат Локомотив на бараж за Европа

0
Снимка: lokomotivpd.com
- -

В Ботев Пловдив вече се готвят за бараж за Лигата на конференциите срещу седмия. Канарчетата са убедени на 90%, че Левски ще остане пред тях в крайното класиране и че те ще финишират четвърти. Както е известно, на сините им предстои и финал за купата с ЦСКА-София, който вече спечели сребърните медали. Армейците са твърдо втори и вече си осигуриха квота за Европа.

В лагера на жълто-черните обаче не искат баражът да е срещу градския съперник Локомотив, пише „Тема спорт“. Другите два варианта са Берое и ЦСКА 1948. Трите тима до последно ще водят битка за седмото място.

В Ботев треньори и играчи са били категорични, че най-трудният вариант ще са именно смърфовете, въпреки че баражът ще е в Коматево.