ПАОК стресна Левски с разгромна победа в първата си контролата

0
- -

ПАОК Солун стресна Левски с разгромна победа с 4:0 в първата си контрола по време на лагера в Нидерландия срещу ГО Ахед Ийгълс.

Бившият футболист на Левски Янис Каргас направи неофициален дебют за ПАОК. Той започна като титуляр за гръцкия отбор.

ПАОК Солун поведе с 1:0 в 30-ата минута, когато Рафа Соареш центрира в наказателното поле на ГО Ахед Ийгълс, където Нелсон Оливейра овладя топката и я вкара във вратата на Джефри де Ланге.

ПАОК поведе с 2:0 в 47-ата минута, когато Лирацис центрира в наказателното поле на символичните домакини, където се стигна до неразбирателство между Бейкър и вратаря Янсен, при което защитникът прати топката в собствената си врата.

ПАОК вкара трети гол в 63-ата минута, като Андре Рикардо се разписа още в своя неофициален дебют за тима от Солун. Ел Кадури центрира отляво в наказателното поле на нидерландския отбор и португалецът с хубав удар с глава прати топката в мрежата.

В 72-ата минута ПАОК отбеляза четвърти гол, а негов автор бе Константелиас.

В 88-ата минута след удар на капитана на ГО Ахед Ийгълс Стайнфел топката срещна напречната греда на вратата на ПАОК.

ПАОК започна мача в следния състав: Живкович, Састре, Панайоту, Каргас, Рафа Соареш, Дантас, Аугусто, Филипе Соареш, Ламбру, Куалята, Оливейра.

През второто полувреме за ПАОК играха: Талихманидис, Лирацис, Ингасон, Кулиеракис, Цаусис, Цигарас, Шваб, Ел Кадури, Констанделиас, Рикардо, Чолак.