Саяна и Локо ГО не се победиха в Мъглиж

0
- -

Горнооряховският „Локомотив” и „Саяна” (Хасково) завършиха 2:2 в контрола, изиграна на стадиона в Мъглиж. Символичните домакини се бориха за промоция в професионалния футбол миналия сезон, но останаха втори в Югоизточна Трета лига след отбора на Крумовград. Целта им за новото първенство е само една – първото място. „Локомотив” също има амбиции да се докаже, въпреки че ни си поставя толкова директни цели. И за двата отбора това е третата контрола преди подновяването на първенствата в Трета лига на 6 август.

Три от четирите гола в срещата паднаха в рамките на 5-6 минути през първото полувреме. Откри Милен Савов за „Локомотив”, а Димитър Байдаков удвои преднината още при следващата атака. Минути след това Ахмед Рамадан намали и първото полувреме завърши при резултат 2:1 за „Локо”. През второто полувреме гол не падна до края, когато в последните минути Спас Милушев не възстанови равенството.