Арда прави спънки на халф

0
- -

Само преди два кръга Арда бе в подножието на върха в елита. И при успех над Локо Пловдив на „Лаута“ щеше да го превземе. Това обаче не се случи и отборът на Александър Тунчев инкасира две поредни поражения. Те загубиха с 0:1 гостуването на черно-белите, а след това паднаха със същия резултат у дома от ЦСКА 1948. Тимът няма гол вече 196 минути – 3 часа и 16 минути. За последно се разписа Тешах – при 3:2 над столичния Септември.

Днес срещу Спартак Варна кърджалийци ще искат да сложат край на сушата без отбелязано попадение и да се върнат на победния път срещу последния в класирането. Интересното е, че от клуба все още не са пратили в БФС документите за прекратяване на договора с бившия си халф Румен Руменов. Той премина именно в Спартак. Това бави и картотекирането на играча от соколите.