Добра новина за Мъри и Левски

0
- -

Днес футболистите на Левски подновяват тренировки и ще стартират подготовката си за гостуването на Ботев Враца. Двубоят под Околчица е на 28 август, неделя, от 21:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема Спорт. Треньорът на столичани Станимир Стоилов даде ден почивка на играчите след победата над Хебър (4:0) в събота и днес следобед Левски ще се събере за занимания.

Добрата новина за спортно-техническия щаб на сините е, че в тима няма контузени играчи, пише „Тема спорт“. Лекуващият трайна травма Ивелин Попов се включи през второто полувреме срещу пазарджиклии и дори направи асистенция за последното попадение в мача, когато Георги Миланов вкара в долния ляв ъгъл. През седмицата Келиан ван дер Каап пропусна няколко тренировки, но бе възстановен и също взе участие в двубоя срещу новака в Първа лига. Очаква се за двубоя срещу Ботев Враца Станимир Стоилов отново да заложи на система 4-2-3-1, както го стори и срещу Хебър. Мъри може отново да се довери на 3-4-3 за предстоящите дербита с Лудогорец за Суперкупата и с ЦСКА-София в Първа лига.