Бдин отнесе и Левски (Левски) за 5 от 5

0
- -

Бдин (Видин) продължава да е лидер с пълен актив след 3:0 у дома над Левски (Левски) в среща от петия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините можеха да бият с разгром, а съперникът им игра близо час с намален състав.

Александър Соколов даде тон за успеха с гол от дузпа в средата на първото полувреме. Капитанът на левскарите Ивайло Раденцов спря с нарушение откъсващия се Емануел Виейра де Соуса и беше отстранен с червен картон в 37-ата минута. Именно бразилския нападател довърши съперника.

Емануел Виейра де Соуса се разписа в 75-ата и 81-ата минута за класическата победа. Цветомир Тодоров, Стивън Милчев и играещия треньор Николай Цветков-Демона пропуснаха да вкарат още. Видинският вратар спаси опасен удар на играч от противника.