Киселичков: Ще се борим, ще се мъчим, искам да победим Черно море! Не се сещам ЦСКА да имаше чисто положение

0
- -

Старши треньорът на Спартак (Вн) – Тодор Киселичков – сподели мнението си за загубата с 0:2 от ЦСКА 1948.

„Поведоха ни с 2:0 без реални голови ситуации. Където най-целяхме да сме компактни, в средната част, се пропукахме за втория гол. ЦСКА владееше инициативата в голяма част от мача, но чисти положения пред нашата врата не се сещам. Планът ни за игра в защита сработи. Трябваше да сме малко по-уверени и по-грамотно да играем с топката.

Опитахме се да се противопоставим на изключително добър отбор. Ако си бяхме оползотворили положенията, можеше да се получи мач с малко по-голямо напрежение.

Благодаря на публиката за подкрепата. Усещаме я навсякъде. Искам срещу Черно море да излезем агресивни, с високо вдигнати глави, да изиграем с настроение това дерби. Играл съм такива дербита – много хубави мачове, всичко има в тях. Ще преследваме победата, искаме да я постигнем. Надяваме се част от контузените да се възстановят. Ще се борим, ще се мъчим, искам да победим“, коментира Киселичков.